Nutrimetics (huid- & lichaamsverzorging)
Ben jij op zoek naar een natuurlijke huidverzorging, maak dan kennis met de mooie producten van Nutrimetics.
Het ontstaan...
Nutrimetics bestaat al sinds 1961. Van oorsprong zijn we een Australisch bedrijf.
De oprichter van Nutrimetics, de heer Mulford Nobbs, was erg geïnteresseerd in natuurlijke voeding.
Zijn studies brachten hem en zijn vrouw met een internationale expeditie naar de Hunza-vallei in het Himalaya gebergte. Het Hunza-volk is over de gehele wereld bekend om hun ongekende gezondheid. Zij lijden niet aan kanker, hart- en vaat ziekten of andere ziekten die wij in de westerse wereld zo goed kennen.
Het viel op dat de huid van deze mensen, ondanks het strenge klimaat, zo geweldig mooi was.
Ze ontdekte dat alle mannen, vrouwen en kinderen tweemaal per dag alle delen van het lichaam die bloot werden gesteld aan de zon, masseerden met een speciale olie.
Het geheim van deze olie was de abrikoos.
Deze ontdekking bracht het echtpaar ertoe huidverzorgingsproducten te creëren uit slechts natuurlijke ingrediënten.
Dat is eigenlijk de geboorte van Nutrimetics geweest.
Het is begonnen met de fantastische abrikozenpitten olie, het kroonjuweel uit de collectie en de basis van veel van de producten.
Mocht u nog meer informatie wensen over de producten van Nutrimetics, neem dan contact met mij op.
Aanbiedingsbrochure van dit moment:
Feestdagencollectie 2023 6 november t/m 31 december 2023
Vipklant worden? klik dan hier voor meer informatie
-19%
Nutri Rich Oil 60 ml (Het Kroonjuweel)15 toepassingen in 1 pot!
De ultieme schoonheidskameleon
1. Voedende nachtverzorging voor alle huidtypes Breng na de reiniging en tonic een kleine hoeveelheid aan op het gezicht en decolleté.
2. EHBO Breng een kleine…€ 58,00 € 47,00-24%
Nutri Rich Oil 60 ml (Set van 10 + Nutri Rich Handcreme)Nutri Rich Oil 60ml. Kroonjuweel, abrikozenpitolie
€ 580,00 € 440,65-29%
Nutri Rich Oil 60 ml (Set van 20 + 1 Nutri Rich oil gratis)Nutri Rich Oil 60ml. Kroonjuweel, abrikozenpitolie
€ 1.160,00 € 818,35- Gratis VIP account Nutrimetics
Let op: deze maand een super actie
Heb jij nog geen eigen Nutrimetics voordeel account? Dan is het nu je kans!
Alleen in de maand oktober kun jij je nu helemaal gratis inschrijven
Geen minimale bestelling en geen…